Bip Özellikleri

Yerli imkanlar ile geliştirilen mesajlaşma uygulaması Bip özellikleri detaylı bir şekilde bu yazımızda sizlerle olacak. Bip son zamanlarda oldukça popüler bir şekilde kullanılmaya başlandı. İndirme verileri ise son günler de artış gösteriyor.

Bip Özellikleri

Yerli mesajlaşma uygulaması olan Bip hangi özellikleri içeriyor ve daha fazlası sizlerle olacak. Sizde Bip kullanarak bu uygulamaya destek olabilirsiniz. Sizin için bir çok özelliği bu yazıda derledik.

Bip özellikleri ve daha fazlası sizlerle.

Bip Uygulaması Özellikleri

  • Dil çevirisi özelliği.

Bip dil çevirisi ile ön plana çıkan bir uygulamadır. Sohbet ettiğiniz kişi örneğin İngilizce dil kullanıyor ise yazdığınız kelimeleri otomatik çevirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde Dünya geneli sohbet edebilirsiniz.

  • Bip sesli çağrı özelliği.

Diğer mesajlaşma uygulamalarında bulunmayan normal arama yapabilme özelliği Bip uygulamasında bulunuyor. Eğer Türkcell kullanıcısı iseniz salla kazan kampanyası ile Bip üzerinden normal hatları arayabilirsiniz.

  • Takip et özelliği.

Bu özellik çok seviliyor, nedeni ise takip et isteği gönderdiğiniz kişinin net konumuna ulaşabilmeniz. Sizde bu özellik sayesinde gitmek istediğiniz konuma daha rahat ulaşabilirsiniz.

  • Para transferi.

Bip ile para transferi yapabilirsiniz. Eğer Paycell kullanıcısı iseniz istediğiniz IBAN numarasına Paycell hesabınızdan para gönderebilirsiniz.

  • Çoklu Görüntülü Arama

Görüntülü arama özelliğinde bulunan çoklu görülme özelliği ile aynı anda daha fazla kişiyle görüşme yapabilirsiniz.

  • Keşfet Özelliği

Keşfet özelliği sayesinde bir çok servise ulaşabilirsiniz. Sadece Türkcell servisleri değil ve daha fazla alan yer alıyor.

  • Bip Web

Bip Web ile masaüstü cihazlar ile görüşme yapabilirsiniz.

Bip Yükleme Rehberi

Daha önceki yazımızda detaylı bir şekilde anlatımını yaptığımız yükleme rehberi mevcut. Sizde kendi cihazınıza bip uygulamasını yüklemek istiyorsanız Bip Nasıl Yüklenir adlı yazımıza ulaşabilirsiniz.

Detaylı yükleme rehberi sayesinde kafa karışıklığına yol açan bilgiler kaldırıldı. Artık daha hızlı bir şekilde Bip yüklemesi yapabilirsiniz.

Bip Her Operatörde Kullanılabilir mi

Elbette Bip kullanmak isteyen herkes operatör fark etmeden kullanım yapabilir. Ancak Türkcell müşterileri Bip uygulamasında daha avantajlı durumda olabilir. Nedeni ise uygulamanın Türkcell tarafından geliştirilmesidir. Sizde cep telefonu numaranız ile kayıt oluşturarak hemen görüşme yapabilirsiniz.

Yazı hakkında ki düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Grup Linkleri