Discord En Popüler Botlar

Son zamanlarda oyuncular vb. nitelikte bulunan insanlar Discord yazılımını oldukça sık kullanmaya başladılar. Bu nedenle Discord kendini çok başarılı bir şekilde güncellemeye başladı. Özellikle kendi sunucunuz içerisinde kullanabileceğiniz botlar ile güvenlik seviyesi ve özellikler fazlasıyla iyileşti. Bu yazımızda Discord uygulamasında kullanılan en popüler botlar sizlerle olacak.

Discord En Popüler Botlar

Bir çok alan da kullanabileceğiniz botlar ile kendi sunucunuz üzerinde özelleştirmeler yapabilirsiniz. Bunun için güvenli ve kaliteli botları bu yazımızda listeliyoruz.

Discord Müzik Botu

Discord içerisinde müzik dinlemek oldukça keyifli bir durum bunun için en popüler müzik botlarını hemen aşağıda listeledik.

  • FredBoat

FredBoat son zamanlarda oldukça fazla kullanılan müzik botudur. Bu botu eklemek için buradan web sitesine ulaşabilirsiniz.

  • Groovy

Kalitesiyle bilinen bir bottudur. Çoğu sunucu tarafından kullanılır bu botu sunucunuza eklemek için buradan web sitesine gidin.

  • Rythm

Ses kalitesi oldukça başarılı bir bot olarak bilinir. Sizde kesintisiz müzik deneyimi arıyorsanız bu botu buradan sunucunuza ekleyebilirsiniz.

  • Mee6

Mee6 botu bir çok özelliği ile ön plana çıkan bir bot. Bu botu müzik dinlemek için de kullanabilirsiniz. Buradan sunucunuza ekleyin.

Discord Küfür ve Reklam Engelleme Botları

Sunucunuzun güvenliğini sağlamak için küfür ve reklam engelleyici botları kullanabilirsiniz. Bu botları hemen aşağıdaki listeden bulabilir ve kendi sunucunuza ekleyebilirsiniz.

  • MC-AT Güvenlik Botu

En sık kullanılan botlardan bir tanesi olan MC-AT ile sunucu güvenliğinizi üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bu botu yüklemek için buraya tıklayın.

  • PirdBot Blocker

Gelişmiş özellikleri ile ön plana çıkan PirdBot Blocker ile sunucunuzun şahlansın. Bu botu yüklemek için buraya tıklayın.

  • Fil Bot

Fil Bot ile sunucunuz için bir çok farklı değişiklik yapma imkanına sahipsiniz. Hemen yüklemek için buraya tıkla.

Burada ki botlar ile sunucunuz daha güvenli ve verimli çalışacaktır. İstediğiniz botu tek tık ile kolay bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Ek Bilgi

Botlar Discord tarafından yapılmamıştır. Geliştiriciler tarafından yapılmıştır. Sunucunuzun zarar görmesi durumda yükümlülük tarafınıza aittir. En popüler botlar bu listede verilmiştir. Yükleme kaynakları ile işlem yapabilirsiniz.

Diğer discord yazıları için Discord Blog sayfasını ziyaret edin.