Whatsapp Durum İndirme

Popüler haberleşme uygulaması WhatsApp üzerinde insanlar her gün yeni durumlar paylaşmaya devam ediyor. WhatsApp durum indirme işlemi ile beğendiğiniz içerikleri cihazınıza indirebilirsinizi. Durum indirme nasıl yapılır gibi sorulara cevap niteliğinde bir yazı hazırladık.

Fotoğraf, video gibi durumları artık çok kolay bir şekilde kendi telefonunuza yükleyebileceksiniz. WhatsApp üzerinde durum indirmek için var olan uygulamaları yazımızda bulabilirsiniz.

Sizde istediğiniz durumu telefonunuza hızlı bir şekilde indirebileceksiniz. Durum indirme işlemi fotoğraf, video vb. içeriklerin direkt olarak cihazımıza kayıt edilmesini sağlayan bir işlemdir.

Başkasının durumunu nasıl indirebilirim gibi sorular aratıyorsanız, bu yazı size göre. Aslında çok basit bir işlem olan durum indirme özelliğini bir çok kişi bilmiyor. Bu yazıda uygulama paylaşımı ve detayları yazılmıştır.

Bu işlemi bir uygulama yardımı ile yapabilirsiniz. Bunu nasıl gerçekleştireceğiniz hemen alt kısımda açıklıyoruz.

Whatsapp Durum İndirme Nasıl Yapılır

WhatsApp durum indirme işlemi için bazı uygulamalar mevcut. Sizde bu uygulamaları kullanarak indirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Tavsiye edeceğimiz indirme uygulamaları kesinlikle zararsızdır ve işinize yarayacaktır.

Durum İndirme uygulamaları ;

  • Durum İndirici Kaydedici WhatsApp™ için

Durum indirici kaydedici – bu uygulama ile hızlı indirme işlemleri sağlayabilirsiniz.

  • Status Saver – WhatsApp durum indirme

Status Saver – Bilinen en iyi indirici araçtır. Sizde gönül rahatlı ile kullanabilirsiniz.

  •  Durum Koruyucu for WhatsApp

Durum koruyucu – Popüler indirme araçları arasında yer almaktadır.

Durum İndirme Ne İşe Yarar

Vermiş olduğumuz 3 uygulama durum indirme işlemleri için uygundur. WhatsApp uygulamasının son sürümünü desteklemektedirler. Modlu whatsapp vb. yazılımlarda hata verebilir.

Tüm uygulamalar klasik işlemler ile indirme yapmaktadır. Kurmuş olduğunuz indirici uygulamaya giriş yaparak story download kısmından son durumları görerek indirme işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Bir çok durumu anlık olarak cihazınıza kaydedebilir dilerseniz kendi durumunuzda ve ya farklı platformlarda kullanabilirsiniz.

WhatsApp üzerinde ki durumlar hd kalite formatında kayıt ederek daha canlı görüntüler elde edebilirsiniz.

Durum kaydetme işlemine dair gerekli bilgileri verdiğimizi düşünüyoruz.

Aklınıza takılan kısımları yorum kısmından bize iletibilirsiniz. WhatsApp ile alakalı yazılara WhatsApp blogu sayfasından ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Grupları Platformu – Grup Linkleri