Whatsapp Grupları

Bir çok haberleşme uygulaması hakkında bilgi verdiğimiz blog yazılarına devam ediyoruz. Tüm yazılarımız ile size bilgiler sunuyor ve daha verimli kullanım imkanı yaşatmayı hedefiliyoruz.

Sizde bu tür blog yazılarının devamını gelmesini istiyorsanız yorumlarda belirtebilirsiniz.

Whatsapp Grupları

Bildiğiniz üzere bu platformda binlerce grup mevcut. Ancak bu grupları nasıl bulabileceğiniz hakkında bilginiz yok ise bu yazı sayesinde sizde aradığınız grubu bulabilirsiniz.

Bu konuda en verimli özelliği ile web sitemizi kullanabilirsiniz. Web sitemizde ki Whatsapp Grupları ilan kategorisini ziyaret ederek bir çok grubu anında bulabilir ve kolay katılım sağlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yukarıda ki bağlantıya tıklayarak ilgili kategoriye gitmek. İstediğiniz ilana tıklayıp gruba katıl butonu ile gruplara katılım sağlamak.

Bir çok kategoride grup mevcuttur arkadaşlık, sohbet, para kazanma, iş bulma vb. gruplar.

Bu gruplarda yeni arkadaşlıklar keşfedebilir ve yeni amaçlar edinebilirsiniz. Özellikle kovid-19 günlerinde can sıkıntınızı giderebilirsiniz. Ders grupları ile alanınızda ki bir dersin grubuna katılım sağlayabilir ve farklı kişilerle daha verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. İş arıyorsanız iş bulma grubu yazarak sitede bulanan gruba katılım sağlayabilirsiniz.

İlk 5 Grup

Web sitemizde ki ilk 5 grubu sizlerle paylaşıyoruz.

  • KUTSAL FEDERALLER
  • Arkadaşlık Sohbet Muhabbet
  • GECENİN GÜRÜLTÜSÜ
  • Şehrimin Tadı
  • Yanık Ciğer Kokusu

Liste üzerinde bulunan ilk 5 grubu sizlerle paylaştık daha fazlası için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Gruplara Katılım Sağlamak Ücretli mi ?

Hayır bu konuda ki net politikamız tüm hizmetlerimizin ücretsiz herkese açık bir şekilde sunulmasıdır. Sizden ücret talep eden kişilerle muhattap olmayın. Ayrıca bize bildirin.

Kendi Grubunuz Var İse Ekleyebilirsiniz

Eğer kendi grubunuz var ise sitemize ekleme işlemi yapabilirsiniz.

Bu ekleme işlemini üyelikli ve ya üyeliksiz olarak gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Hemen Grup Ekle sayfasını ziyaret ederek grubunuzu ekleyin.

Grubunuz hangi kategoride iste örneğin whatsapp seçin. Daha sonra ise grup türü belirtin örneğin arkadaşlık. E-posta adresi, grup adı, grup bağlantısı ve grup logosu belirtin. Ön İzle butonuna tıklayın ardından gönder butonuna tıklayın. Listede ki yerinizi almak işte bu kadar basit.

Yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.