WhatsApp Stickers Uygulamaları

Son zamanlarda mesajlarda oldukça popüler bir şekilde kullanılan çıkartmalar özelliğini daha verimli kullanmak isteyenler için bu yazıyı hazırlamış bulunuyoruz.

Özellikle gösterişli çıkartmalar oluşturmak isteyenler ve ya daha iyi çıkartmalar kullanmak isteyen kişiler için bazı yazılımları bu yazıda derledik.

WhatsApp Stickers Uygulamaları

Mesajlarınızda daha iyi şeyler mi arıyorsunuz bunun bir çözümü mevcut Stickers uygulamaları. WhatsApp Stickers Uygulamaları ile sizde kendinize ait çıkartmalar yapabileceksiniz. Ve yaptığınız çıkartmaları mesajlarınızda kullanabileceksiniz. Bu özellikten yararlanmanız için WhatsApp uygulamasının son sürümünü kullanmanız gerekiyor.

Hemen aşağıda en popüler stickers uygulamarı yer alıyor.

Stickers Uygulamaları

  • Wemoji – WhatsApp Sticker Maker

Wemoji – WhatsApp Sticker Maker uygulaması ile kendi yapımınız olan stickersları WhatsApp hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Play Store Bağlantısı

  • Sticker.ly


Sticker.ly uygulaması ile kendinize ait çıkartmalar yaparak WhatsApp uygulamasına ekleyebilirsiniz.

Play Store Bağlantısı

  • Free WAStickerApp

Free WAStickerApp uygulaması ile hazır çıkartma paketlerini WhatsApp uygulamasına ekleyerek yeni emojiler ve daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Play Store Bağlantısı

  • Sticker Maker

Sticker Maker maker uygulaması kolay kullanım imkanı sunmakta. Bu uygulama sayesinde kendinize ait özelleştirilmiş çıkartma paketleri oluşturabilirsiniz.

Play Store Bağlantısı

  • Türkçe Stickers & Çıkartmalar

Türkçe Stickers & Çıkartmalar uygulaması içeriğinde bir çok türkçe karakter çıkartma barındırır.

Play Store Bağlantısı

  • Türkçe Stickerler: Komik, Emoji – Çıkartma Maker

Türkçe Stickerler: Komik, Emoji – Çıkartma Maker uygulaması binlerce çıkartma sunmaktadır. Ayrıca kendi çıkartmanızı yapma imkanı mevcuttur.

Play Store Bağlantısı

Çıkartmalar Ne İşe Yarar

Mesajlarınızı daha canlı hale getirmenize ve şık görünüşler oluşturmanız için size imkanlar sunar. Eğlence çıkartma paketleri ile komik anlar yaşayabilirsiniz. Kendi çıkartma paketinizi oluşturabilir ve diğer insanlarla paylaşabilirsiniz.

Çıkartma paylaşımları son zamanlar yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Sizde çıkartma paylaşmak isterseniz listede ki uygulamalar bu konuda size yardımcı olabilir.

Uygulamalar arasında hazır paket bulunduranlar mevcuttur. Bu paketler ile tek tıkla WhatsApp hesabınıza çıkartma paketleri ekleyebilirsiniz.

Çıkartma Eklerken Hatalar

WhatsApp uygulamasına çıkartma paketi eklerken hata alıyorsanız modlu WhatsApp kullanımından dolayı olabiliyor. Ayrıca uygulamanızın güncel halde kalması gerek. Paketleri kullanmak istiyorsanız uygulama güncellemesini yapın.

Yazı hakkında ki düşüncelerinizi yorum yaparak bize bildirebilirsiniz. Bu tarz yazılar için WhatsApp blogu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.